Головна

Slide 1

ВАС ВІТАЄ

ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

 

 

ВАС ВІТАЄ ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ


Факультет був створений у жовтні 1962 р. в складі кафедр "Діелектрики та напiвпровiдники", "Електронні та iоннi прилади", "Промислова електроніка". Першим деканом факультету був відомий вчений та педагог, професор, кандидат технічних наук, завідувач кафедрою "Електронні та iоннi прилади" Вишневський Адольф Іванович.

Сьогодні факультет електроніки складається з 5 кафедр та 7 навчально-наукових лабораторій. На ФЕЛ навчається біля 1000 студентів, з них більше ста іноземних. Професорсько-викладацький склад нараховує 125 чоловік, серед них 2 академіки НАН України, 2 члена-кореспондента НАН України, 24 професори та 58 доцентів. Багато викладачів удостоєні високих звань та нагород: 7 Заслужених дiячiв науки i техніки України, 5 Заслужених винахiдникiв України, 3 Заслужених працівники освіти та 10 лауреатів Державних премій.
9

Кві 24

До уваги вступників до магістратури ФЕЛ!

За посиланням (https://t.me/+9kugPHUVNBdkMmFi) створено відповідний чат для оперативного ознайомлення майбутніх магістрів ФЕЛ з нюансами вступної кампанії 2024. Запрошуємо приєднатися!
Read More

2

Кві 24

☄️ Космічний двіж у КПІ: Школа космічних телескопів

Школа космічних телескопів відкрила двері в космос для усіх небайдужих до астрономії та астрофізики! Протягом трьох днів учасники школи знайомилися з телескопами, астрографами, методами обробки даних, отриманих з космічних телескопів. Завітали на практику до Головної астрономічної обсерваторії НАН України, де стежили за зорями в астрономічних лабах, і навіть бачили уламок справжньої комети. А організували це дійство Інжинірингова школа Noosphere та гурток «Дослідження Всесвіту» КПІ.
Read More

27

Бер 24

На факультеті електроніки у 12 корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрита меморіальна дошка загиблим з початку війни 2014 року.

Співробітники та випускники факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. Загиблим – вічна СЛАВА, вічна ПАМ’ЯТЬ.
Read More

26

Бер 24

Шановні студенти, відкрито набір на програму стажування в компанію Melexis !

Стажування в компанії Melexis - це прекрасна можливість отримати унікальний інженерний досвід в команді професіоналів, які розробляють мікросхеми світового рівня!
Read More

9

Січ 19

Відкрито спільну навчально-науково-дослідну лабораторію аналогової електроніки

26 грудня на факультеті електроніки було відкрито спільну навчально-науково-дослідну лабораторію аналогової електроніки «Melexis – КПІ ім. Ігоря Сікорського».
Read More

27

Гру 18

Список розподілу додаткових балів по ФЕЛ (зима 2018-2019 н. р.)

Список розподілу додаткових балів по ФЕЛ (зима 2018-2019 н. р.)
Read More

21

Гру 18

Загальноуніверситетський День відкритих дверей

15 грудня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Для ознайомлення з інформацією для вступу, абітурієнти мали можливість не тільки продивитися інформаційні стенди, а й поспілкуватися зі студентами та викладачами університету.
Read More

21

Гру 18

Екскурсія для школярів

17 грудня 2018 року школярі з Кривого Рогу в рамках екскурсії, організованої представниками студентського активу факультету електроніки FEL Family Олексієм Глубеноком, Дмитром Чипегіним та Сергієм Лєспухом, відвідали навчальні лабораторії та ознайомились зі складом та структурою факультету.
Read More

13

Гру 18

День відкритих дверей на факультеті електроніки

День відкритих дверей на факультеті електроніки буде проведений 15.12.2018р. з 12:00 до 14:00: 12:00 - 12:30 - відеопрезентації про факультет електроніки та кафедри, що входять до його складу (аудиторія 412, корпус 12); 12:30 - 13:00 - зустріч з керівниками кафедр (аудиторія 412, корпус 12); 13:00 - 14:00 – екскурсія до кафедральних лабораторій (кафедри, 12 корпус)
Read More

13

Гру 18

Презентація інноваційних технологій навчання на X Міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті”

23–25 жовтня 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася X Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Національної академії наук України. У виставці взяли участь представники України, Канади, Польщі, США, Словаччини, Австрії, Німеччини та інших країн. Активну учать у виставці приймав Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Read More

13

Гру 18

Perspektywy Warsaw Women in Tech Summit у м.Варшава, Польща

Восени оргкомітет міжнародного проекту ЄС - європейської конференції "Women in Tech Summit" оголосив конкурс на гранти для участі у заході студенток, аспіранток та жінок-молодих учених України, які працюють у сфері автоматики, робототехніки, електроніки, телекомунікацій, IT. Координатором від України в організації участі представниць університетів України в даній конференції виступив Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Read More

13

Гру 18

ELNANO-2019 CALL FOR PAPERS

It is our great pleasure to invite you to take part at the 39th IEEE International Conference on ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY (ELNANO-2019), which will be held on April 16-18, 2019 in National Technical University of Ukraine "Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute", Kyiv, Ukraine.
Read More

13

Гру 18

EMEA Region Chapter Chairs Congress у м. Абу-Дабі, ОАЕ

Доцент кафедри електронної інженерії Іванько Катерина та старший викладач Порєва Ганна взяли участь у міжнародному конгресі EMEA Region Chapter Chairs Congress 2018, який проходив у м.Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати) з 8 по 9 грудня 2018 року в рамках 2018 IEEE Міжнародної конференції з телекомунікацій. Мета конгресу полягала у заохоченні спільної роботи голів підрозділів з різних країн Африки, Європи та Середньої Азії, співробітниками та офіцерами IEEE ComSoc
Read More

12

Гру 18

Премія Президента України для молодих вчених 2018 року

Премія Президента України для молодих вчених 2018 року Вітаємо доцентів кафедри промислової електроніки факультета електроніки Євгена Вербицького, Дмитра Миколайця, Катерину Осипенко (Клен) з присудженням премії Президента України для молодих вчених!
Read More

ИНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ


Сучасна електроніка розвивається дуже високими темпами. Змінюється елементна база, розробляються нові технології проектування та розробки електронних пристроїв з використанням потужної обчислювальної техніки, спеціального програмного і інформаційного забезпечення.

Найбільші світові виробники електронних компонентів в конкурентній боротьбі впроваджують новітні досягнення світової науки і техніки в процес розробки і виготовлення електронних компонентів.

Підготовка кваліфікованих фахівців у області електроніки, електротехніки, а також в тих, що пов’язані з комп’ютеризацією не можлива без реальної активної науково-технічної діяльності фахівців нашого факультету.


 

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

Ти вже вирішив вступити до нашого факультету? Якщо ні – ми тебе переконаємо!

Детальніше

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Сьогоднi факультет електронiки складається з 7 кафедр та З мiжкафедральних лабораторій

Детальніше

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

Реєстрація,  список необхідних документів, які необхідно мати з собою, для вступу на 1 курс

Детальніше

ВАРТІСТЬ ПЛАТНОГО НАВЧАННЯ

Відповідно до розпорядження НТУУ «КПІ» вартість навчання на підставі договору на 2018/2019 навчальний рік складає...

Детальніше

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


Адреса факультету:
03056, Київ - 56, вул. Політехнічна, 16, корпус №12.

Приймальня декана: +380(44) 204 8627

е-mаіl: fel@kpi.ua

Деканат: +380(44) 204 9440

е-mаіl: dekanat.fel@kpi.ua

День факультету:
кожного року в один з днів з 7 травня по 25 травняКПІ ім. Ігоря Сікорського