Відкрита лекція доцента кафедри електронної інженерії Саурової Т.А. з дисципліни «Фізика електронних процесів»

Всіх бажаючих запрошуємо на відкриту лекцію доцента кафедри електронної інженерії Саурової Т.А. з дисципліни «Фізика електронних процесів», яка відбудеться 28.09.2023 о 8:30 в онлайн режимі

Відкриття меморіальної дошки на честь В’ячеслава Васильовича Лавриненка – винахідника п’єзоелектричного двигуна!

5 вересня 2023 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь винахідника п’єзоелектричного двигуна, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, заслуженого науковця КПІ В’ячеслава Васильовича Лавриненка. Дошку встановлено на фасаді факультету електроніки (корпус №12).

До уваги студентів факультету електроніки!

В осінньому семестрі 2023/2024 н.р. практична підготовка (окремі види занять) буде здійснюється в очному режимі для наступних академічних груп:
ДГ-11, ДВ-11, ДВ-п21, ДЕ-11, ДС-11, ДК-11, ДК-12;
ДГ-01, ДВ-01, ДВ-п11, ДЕ-01, ДЕ-п11, ДС-01, ДК-01, ДК-02, ДМ-01, ДМ-02, ДП-01, ДП-02.
Практика для груп ДГ-21мп, ДВ-21мп, ДС-21мп, ДК-21мп, ДМ-21мп, ДП-21мп буде проходити в очному режимі.

Факультет електроніки бере участь у виконанні проекту програми Горизонт Європа

Факультет електроніки бере участь у виконанні проекту програми Горизонт Європа, присвяченого допомозі студентам і співробітникам КПІ в розробці і впровадженні штучного інделекту в охороні здоровʼя. На сайті проекту можна почитати докладніше про проект!

Запрошуємо викладачів долучитися до IT-курсу від GlobalLogic Education

Запрошуємо вас долучитися до курсу “ІТ-інструменти для викладачів” від GlobalLogic Education. 
Наші експерти підготували для вас теми, які охоплюють тренди ІТ, основи time management, принципи ефективної комунікації, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.

Благодійна барахолка КПІ

13 травня біля 18 корпусу КПІ відбувся благодійний ярмарок-барахолка, організована студрадами ФЕЛ, ФБМІ, ВПІ, ММІ, ІТС, ФТІ, ФПМ, ФСП, ІХФ та СР КПІ.
Фотозвіт!