Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Королевича Л. М. на тему: “Обґрунтування вибору діелектрика та дослідження плівок діоксиду церію для МДН-структур”

23 червня 2021 року о 14:30 відбудеться розширене засідання кафедри мікроелектроніки.
На порядку денному попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Королевича Л. М. на тему: “Обґрунтування вибору діелектрика та дослідження плівок діоксиду церію для МДН-структур”.

17 червня 2021 р. о 14:30 захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Бабича Б.Б. на тему: “Оптично селективні елементи на основі нанокомпозитних структур”

17 червня 2021 р. о 14:30 захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Бабича Б.Б. на тему: “Оптично селективні елементи на основі нанокомпозитних структур”

Запрошуємо студентів на Linux Kernel 2.0 GL BaseCamp (з практикою на GL Raspberry Pi kit)

Linux Kernel 2.0 GL BaseCamp (з практикою на GL Raspberry Pi kit) охоплює теми: GitBash, MakeKernel Overview and ModulesKernel Module InterfacesInternal Kernel API (Time Management, Memory Management)Board Configuration (DTS, ACPI)Concurrency and SynchronizationInterrupts HandlingCharacter DevicesKBuild Деталі та реєстрація: https://www.globallogic.com/ua/about/news/linux-kernel-2-0-gl-basecamp/

Запрошуємо студентів на QA Embedded GL BaseCamp

QA Embedded GL BaseCamp охоплює теми: – Мережеві системи: OSI усіх рівнів, configuration, testing, troubleshooting. Wireshark, Iperf.Embedded системи з використанням BeagleBone Black платформи: побудова власної системи з rootfs, uboot, kernel.– Android-системи, інструменти та застосунки. Adb, aapt і тд.– Специфіка тестування Read More …

Запрошуємо студентів на GL C++ BaseCamp

GL BaseCamp – це курси лекцій та практичних занять, що розраховані на студентів та розробників-початківців, які вже мають базові знання з програмування і хочуть доповнити їх практичним досвідом та поспілкуватися із досвідченими експертами у галузі IT.
Участь в програмі дасть вам можливість покращити теоретичні знання та отримати практичні навички тестування та автоматизації. Успішне проходження курсу дасть учасникам можливість долучитися до проектів компанії GlobalLogic

VI міжнародна науково-технічна конференція «SMART-ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНЕРГЕТИЦІ ТА ЕЛЕКТРОНІЦІ – 2021» (STEE-2021) 15 – 21 серпня 2021 р.

Місце проведення конференції: Оздоровчий комплекс «Маяк» КПІ ім. Ігоря Сікорського,
смт. Лазурне, Скадовський район, Херсонська область, Україна

Планується робота наступних секцій:
1. Електроенергетика та електротехніка
2. Електронні системи та мережі
3. SmartGrid та MicroGrid
4. Мікро- та наноелектроніка
5. Біомедична та акустична електроніка

31 травня 2021 (понеділок) о 16-00 на розширеному засіданні кафедри ЕПС відбудеться доповідь за дисертаційною роботою аспірантки кафедри ЕПС Юлії КОЖУШКО

Шановні колеги!
31 травня 2021 (понеділок) о 16-00 відбудеться розширене засідання кафедри ЕПС. На порядку денному доповідь за дисертаційною роботою аспірантки кафедри ЕПС Юлії КОЖУШКО. Тема дисертації «Перетворювачі електроенергії гібридних ємнісних накопичувачів для систем з імпульсним навантаженням», спеціальність 171 – Електроніка. Підключитись в зазначений час можна за допомогою сервісу Google Meet за посиланням https://meet.google.com/xnp-yvgx-bxj.