Зустріч з приводу ознайомлення з практиками залучення студентів до співпраці з роботодавцями

10 січня в інноваційному центрі «Клуб 13» факультету електроніки відбулася зустріч студентського активу з завідувачем кафедри акустики та акустоелектроніки Дідковським В.С. з приводу ознайомлення з практиками залучення студентів до співпраці з роботодавцями

Загальноуніверситетський День відкритих дверей

15 грудня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Для ознайомлення з інформацією для вступу, абітурієнти мали можливість не тільки продивитися інформаційні стенди, а й поспілкуватися зі студентами та викладачами університету.

Екскурсія для школярів

17 грудня 2018 року школярі з Кривого Рогу в рамках екскурсії, організованої представниками студентського активу факультету електроніки FEL Family Олексієм Глубеноком, Дмитром Чипегіним та Сергієм Лєспухом, відвідали навчальні лабораторії та ознайомились зі складом та структурою факультету.

Презентація інноваційних технологій навчання на X Міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті”

23–25 жовтня 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася X Міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Національної академії наук України. У виставці взяли участь представники України, Канади, Польщі, США, Словаччини, Австрії, Німеччини та інших країн. Активну учать у виставці приймав Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Perspektywy Warsaw Women in Tech Summit у м.Варшава, Польща

Восени оргкомітет міжнародного проекту ЄС – європейської конференції “Women in Tech Summit” оголосив конкурс на гранти для участі у заході студенток, аспіранток та жінок-молодих учених України, які працюють у сфері автоматики, робототехніки, електроніки, телекомунікацій, IT. Координатором від України в організації участі представниць університетів України в даній конференції виступив Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ELNANO-2019 CALL FOR PAPERS

It is our great pleasure to invite you to take part at the 39th IEEE International Conference on ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY (ELNANO-2019), which will be held on April 16-18, 2019 in National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”, Kyiv, Ukraine.