Благодійна барахолка КПІ

13 травня біля 18 корпусу КПІ відбувся благодійний ярмарок-барахолка, організована студрадами ФЕЛ, ФБМІ, ВПІ, ММІ, ІТС, ФТІ, ФПМ, ФСП, ІХФ та СР КПІ.
Фотозвіт!

Факультет електроніки запрошує на день відкритих дверей онлайн!

📆Коли: п’ятниця, 5 травня
⏱Час: 15.00
🎯Де: на платформі Zoom
🔸Ви дізнаєтеся про спеціальності факультету:
171 Електроніка,
172 Електронні комунікації та радіотехніка,
176 Мікро- та наносистемна техніка
та актуальні освітні програми.

🔹Поспілкуємося зі студентами, покажемо лабораторії, розкажемо про гуртки, програми академічної мобільності та подвійного диплому. Готуйте запитання, завжди раді надати вичерпні відповіді.

Приєднуйтесь!

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2023 та як організувати День охорони праці на підприємстві. У пригоді вам стануть: наказ про проведення заходів до Дня охорони праці, готовий план заходів та кошторис.

📸 «РЕТРО КПІ: назад у майбутнє». Гуртожиток №13

Гуртожиток №13 за роки існування КПІ став домівкою для багатьох тисяч студентів ФМФ, ФЕЛ, ІПСА та ХТФ.

1980-го студенти факультету електроніки заснували там студентський клуб «13». Це єдиний створений ще у 80-ті роки студентський клуб, який працює в кампусі донині. Серед останніх його знакових заходів — унікальний KPI Upgrade Hackathon.

Нагадаємо, фотопроєкт «Ретро КПІ: назад у майбутнє» започаткували КПІмедіа до 125-річчя нашого університету.

Факультет електроніки запрошує на день відкритих дверей онлайн!

📆Коли: вівторок, 4 квітня
⏱Час: 14.30
🎯Де: на платформі Zoom,
🔹Ми познайомимо вас зі спеціальностями факультету:
171 Електроніка
172 Електронні комунікації та радіотехніка
176 Мікро- та наносистемна техніка
🔸Поспілкуємося зі студентами та роботодавцями, покажемо наживо лабораторії, розкажемо про гуртки, програми академічної мобільності та подвійного диплому тощо.
Приєднуйтесь!

Відкрита зустріч з експертами: ID 28641-28644 НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», ОП «Мікро- та наноелектроніка», «Електронні мікро- і наносистеми та технології»

21.03.2023 13:20 відбудеться відкрита онлайн зустріч з експертами: ID 28641-28644 НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», ОП «Мікро- та наноелектроніка», «Електронні мікро- і наносистеми та технології»

Факультет електроніки запрошує на день відкритих дверей онлайн!

У вівторок, 28 лютого, о 14.30, на платформі Zoom, Ви познайомитеся зі спеціальностями факультету: 171 Електроніка, 172 Електронні комунікації та радіотехніка та 176 (153) Мікро- та наносистемна техніка. Ми покажемо вам лабораторії, які діють на факультеті, розкажемо про гуртки, програми академічної мобільності та подвійного диплому і багато іншого! Приєднуйтесь!