Сертифікати ЗНО

При вступі на перший курс подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання є обов’язковим, крім випадків, передбачених Умовами прийому до вищих навчальних закладів України та іншими нормативними документами. Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2019 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 і 2019 років, крім сертифіката з іноземної мови. Сертифікат ЗНО з іноземної мови приймається тільки за 2018 та 2019 роки.

 

Перелік предметів, з яких проводитиметься конкурс за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти:

Спеціальність

Перелік Сертифікатів

Електроніка (денна форма навчання)

•Математика – ваговий коефіцієнт 0,5;

мінімальна кількість балів – 125, за умови що інший предмет не менше 100

•Фізика (або іноземна мова – за вибором) – ваговий коефіцієнт 0,2;

мінімальна кількість балів – 125, за умови що інший предмет не менше 100

•Українська мова та література – ваговий коефіцієнт 0,2;

мінімальна кількість балів – 100

 

Підрахунок конкурсного балу вступника кафедри промислової електроніки:

КБ = (0,5·Мат. + 0,2·Фіз. (Ін.мова) + 0,2·Укр.мова + 0,05·БА + 0,05·Дб),

  • БА  бал атестату;
  • Дб – додатковий бал слухача підготовчих курсів КПІ або призера всеукраїнських олімпіад;
  • ГК  – галузевий коефіцієнт 1,02 (для першого та другого пріоритетів);
  • СК – сільський коефіцієнт 1,05, для абітурієнтів, зареєстрованих у сільських населених пунктах і які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл у рік вступу.

Спеціальності 153 МІКРО – ТА НАНОСИСТЕМНА ТЕХНІКА, 171 ЕЛЕКТРОНІКА, 172 ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА входять до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви за 1-2 пріоритетом встановлюють галузевий коефіцієнт 1,02.

Додаткові 10 балів нараховуються за:

·         призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року з базових предметів;

·         призерам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2019 року.

Додаткові бали Малої академії наук та переможця Всеукраїнської олімпіали не сумуються.

При наявності додаткових балів Малої академії наук, переможця Всеукраїнської олімпіади та сертифікату ФДП необхідно обрати бали МАН чи ВУО, бали ФДП можуть додаватися до суми, але сума не має перевищувати 200 балів.