Абітурієнту

Дорогий друже!
Тебе вітає Факультет Електроніки

Ти вже вирішив вступити до нашого факультету? Якщо ні – ми тебе переконаємо!

Сучасна електроніка розвивається дуже високими темпами. Змінюється елементна база, розробляються нові технології проектування та розробки електронних пристроїв з використанням потужної обчислювальної техніки, спеціального програмного і інформаційного забезпечення.

Найбільші світові виробники електронних компонентів в конкурентній боротьбі впроваджують новітні досягнення світової науки і техніки в процес розробки і виготовлення електронних компонентів.

Намітилася серйозна тенденція переходу електронної техніки в область цифрової електроніки. Важко знайти галузь застосування електронної техніки, в якій би цифрова електроніка не витісняла аналогову електронну техніку. Випускники факультету електроніки, з одного боку, повинні забезпечувати кваліфіковане обслуговування сучасної електронної техніки, а з іншого боку, повинні мати достатню кваліфікацію, теоретичну підготовку, практичні навички володіння сучасними технологіями і елементною базою для створення конкурентоздатної електронної апаратури.

Підготовка кваліфікованих фахівців у області електроніки, електротехніки, а також в тих, що пов’язані з комп’ютеризацією не можлива без реальної активної науково-технічної діяльності фахівців нашого факультету.

Для того щоб зрозуміти творчі акценти та захоплюючі перевтілення електроніки, необхідні знання та досвід, які ви будете здобувати на нашому факультеті !!!

Щиро запрошуємо всіх бажаючих до вступу на наш факультет!
Електроніка – це наше майбутнє!!!


Відповідальний секретар відбіркової комісії факультету:
Берегун Віктор Сергійович
е-mаіl: vk.fel@lll.kpi.ua
📞+380 (68) 240-2404,
📞+380 (44) 204-8122