Факультет електроніки бере участь у виконанні проекту програми Горизонт Європа

Факультет електроніки бере участь у виконанні проекту програми Горизонт Європа, присвяченого допомозі студентам і співробітникам КПІ в розробці і впровадженні штучного інделекту в охороні здоровʼя. На сайті проекту можна почитати докладніше про проект!

31 травня 2021 (понеділок) о 16-00 на розширеному засіданні кафедри ЕПС відбудеться доповідь за дисертаційною роботою аспірантки кафедри ЕПС Юлії КОЖУШКО

Шановні колеги!
31 травня 2021 (понеділок) о 16-00 відбудеться розширене засідання кафедри ЕПС. На порядку денному доповідь за дисертаційною роботою аспірантки кафедри ЕПС Юлії КОЖУШКО. Тема дисертації «Перетворювачі електроенергії гібридних ємнісних накопичувачів для систем з імпульсним навантаженням», спеціальність 171 – Електроніка. Підключитись в зазначений час можна за допомогою сервісу Google Meet за посиланням https://meet.google.com/xnp-yvgx-bxj.

День першокурсника онлайн!

Запрошуємо 18 вересня 2020 року о 14:00 всіх завідувачів кафедр та кураторів першого курсу на онлайн зустріч з першим курсом

Лекції професорів з Політехнічного університету м. Сетубал (Португалія) та Західнопоморського технологічного університету (м. Щецин, Польща)

В рамках заход у “Тиждень промислової електроніки” відбудуться лекції професорів з Політехнічного університету м. Сетубал (Португалія)