Всеукраїнські інженерні змагання

НТУУ «КПІ» вже вкотре стане місцем проведення Всеукраїнських інженерних змагань. Організатором заходу виступає локальна група міжнародної студентської організації BEST у м. Києві (Board of European Students of Technology). Це неприбуткова, неполітична та нерелігійна студентська організація, що діє у 33 країнах Європи.

Інженерні змагання – це чудова можливість для молодих інженерів проявити себе, позмагатися з найкращими студентами технічних університетів Європи та спробувати свої сили у вирішенні реальних проблем у промисловості чи менеджменті.

Перший етап змагань (Local Engineering Competition) буде проводитися у тих містах України, де існує локальна група BEST, зокрема у Києві на базі НТУУ «КПІ».

У змаганнях, що відбуватимуться з 26 по 31 березня 2012 року в Києві, можуть брати участь лише студенти НТУУ«КПІ». Для цього необхідно зареєструватися на сайті www.ebec.org.ua та пройти анкетування, після якого організатори сформують команди з 4 чоловік.

Також можна самостійно зібрати свою команду за власним бажанням та одразу подати заявку на 4 учасників.

Впродовж п’яти конкурсних днів учасники будуть змагатися окремо у двох категоріях – «Team Design» та «Case Study».

Team Design – командне проектування; вирішення певного технічного завдання та моделювання конструкцій з використанням наданого набору матеріалів за умов обмеженості у часі з подальшою демонстрацією результату.
Case Study – вирішення завдання технічного або економічного характеру шляхом обговорення. Як результат своєї роботи команда представляє метод вирішення запропонованого завдання або стратегічну модель дій у конкретній ситуації.

Змагання в обох категоріях будуть проходити одночасно. Завдання розробляються організаторами та компаніями-партнерами і тримаються у таємниці до початку заходу.

В останній конкурсний день відбудеться офіційне закриття з урочистим нагородженням переможців, які будуть представляти НТУУ «КПІ» на національному етапі Всеукраїнських інженерних змагань у Києві 9-13 квітня. У разі перемоги вони матимуть нагоду позмагатися з найкращими молодими інженерами Європи у місті Загреб, Хорватія.

Участь для студентів безкоштовна. Реєстрація відкрита з 19 лютого і триватиме до 18 березня 2012 р.