Записатись на вступ

Я ХОЧУ НАВЧАТИСЬ У КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕЛЕКТРОНІКИ

Якщо у Вас залишились нез'ясовані питання стосовно вступу, або Вас зацікавила спеціальність за якою навчають на ФЕЛ, Ви можете заповнити анкету попередньої реєстрації абітурієнта, що дасть Вам можливість вчасно отримувати важливу інформацію щодо вступу у «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Зареєстровані особи матимуть можливість раніш за Всіх, отримувати інформацію відносно правил прийому в «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та їх можливих змін, отримати можливість позачергово відвідати лабораторії і аудиторії обраної Вами кафедри, зустрітися з її викладачами і науковцями, подати необхідні для вступу документи без черг, і при необхідності, отримати додаткові консультації щодо вступу.

Залиште контактну інформацію, і з Вами зв'яжеться представник кафедри, яка проводить набір на обрану Вами спеціальність (спеціалізацію), надасть попередню консультацію та відповість на Ваші запитання.

На сайті ФЕЛ  і на сайтах кафедр ФЕЛ (кафедра мiкроелектронiки, кафедра електронної інженерії, кафедра електронних приладів та пристроїв, кафедра промислової електроніки, кафедра акустики і акустоелектронiки, кафедра звукотехнiки i реєстрацiї iнформацiї, кафедра конструювання електронно-обчислювальної апаратури) ми намагалися ретельно відповісти на основні питання які задає собі кожна людина обираючи свою майбутню спеціальність (який фах я отримую, які можливості у мене будуть в процесі навчання, де я зможу працювати після закінчення навчання).

ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ на ФЕЛ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Для внесення особи в попередній список абітурієнтів бажаючих навчатися на ФЕЛ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» необхідно заповнити форму, наведену нижче.

  Розкажіть про себе

  Давайте знайомитись

  Контактна інформація

  Ми зв'яжемось с Вами зручним для Вас способом

  Освіта

  Вкажіть де Ви навчались/навчаєтесь

  Бажаєте отримати спеціальність

  Вкажіть спеціальності, що вас зацікавили

  153 Мікро- та наносистемна техніка
  Мікро- та наноелектроніка (кафедра мікроелектронікиЕлектронні мікро- і наносистеми та технології (кафедра електронної інженерії)

  171 Електроніка
  Електронні прилади та пристрої (кафедра електронних приладів і пристроїв)Електронні компоненти і системи (кафедра промислової електроніки)Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації (кафедра акустики та акустоелектроніки)Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей (кафедра звукотехніки і реєстрації інформації)

  172 Телекомунікації та радіотехніка
  Інформаційно-обчислювальні засоби електронних систем (кафедра конструювання електронно-обчислювальної апаратури)

  Плануєте навчатися за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем):

  бакалавр 4 роки;бакалавр 3 роки після технікуму (прискорена);магістр 2 роки (після отримання диплому бакалавра).

  Задайте запитання, на які Ви хотіли б отримати додаткову відповідь:

  Пам'ятайте, внесення своїх даних в список попередньої реєстрації не вимагає від Вас зобов'язань щодо вступу. Ця інформація необхідна для покращення комунікації між абітурієнтами та відбірковою комісією обраного Вами навчального закладу.