Студентська рада гуртожитку №7

Шагітова Діляра Айратівна – відповідальна за інформаційний відділ та секретар
СРГ №7, гр. ДГм-61, к. 4-24, тел. 096-980-9885

Про СРГ

Студентська рада гуртожитку організовує у гуртожитку роботу серед студентів та аспірантів, пов'язану з санітарними та житлово-побутовими умовами, виховною, культурно-масовою, фізкультурно-оздоровчою роботою та перепускним режимом. Кожним напрямком роботи у гуртожитку займається відповідна комісія студентської ради гуртожитку. Студентська рада гуртожитку зобов'язана сформувати  комісії, які забезпечують роботу студентської ради  гуртожитку за основними напрямами роботи: санітарна комісія; комісія з поселення; комісія по контролю за дотриманням правил внутрішнього розпорядку; комісія по спортивній роботі та дозвіллю.

Студентська рада гуртожитку №7:

• спільно з адміністрацією гуртожитку та профспілковим комітетом студентів університету контролює та проводить поселення і виселення студентів з гуртожитку;
  • бере участь у розробці порядку поселення на новий навчальний рік;
  • спільно з адміністрацією гуртожитку проводить роботу по виявленню та попередженню мешканців гуртожитку, які мають заборгованість по оплаті за гуртожиток;
  • перевіряє дотримання студентами та адміністрацією гуртожитку санітарних норм, використання приміщень за призначенням, правил безпеки при користуванні електричними, газовими та іншими приладами, користування меблями та іншим інвентарем жилих приміщень згідно з типовими нормами;
  • виховує у мешканців бережливе ставлення до майна гуртожитку, організовує роботу з озеленення та благоустрою території, яка закріплена за гуртожитком, ремонту приміщень та інвентарю гуртожитку, розвитку інших форм самообслуговування;
  • контролює додержання мешканцями правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку та організовує студентів та аспірантів на їх неухильне дотримання, проводить роз'яснювальну роботу з метою попередження правопорушень та порушень правил внутрішнього розпорядку;
  • контролює роботу громадського формування з охорони громадського порядку, членами якої є мешканці даного гуртожитку;
  • бере участь у підготовці свого гуртожитку до нового навчального року та його ремонті;
  • організує відпочинок мешканців гуртожитку, пропагує здоровий спосіб життя;
  • співпрацює з координаційною радою та адміністрацією гуртожитку, а також з адміністрацією, профспілковим бюро студентів та студентською радою інституту/факультету, студенти яких проживають в даному гуртожитку.?

Студентська рада гуртожитку має право:

• порушувати питання перед адміністрацією гуртожитку, студентською радою студмістечка та профспілковим комітетом студентів про поліпшення у гуртожитку житлово-побутових умов та санітарно-гігієнічних норм;
  • контролювати використання житлового фонду та розподіл твердого та м'якого інвентарю серед мешканців даного гуртожитку;
  • клопотати перед дирекцією студмістечка про не поселення на наступний навчальний рік, або виселення порушників правил внутрішнього розпорядку;
  • клопотати перед адміністрацією інститутів/факультетів про притягнення до дисциплінарної відповідальності порушників правил внутрішнього розпорядку;   - звертатись до адміністрації студмістечка, факультетів/інститутів та його підрозділів для отримання необхідної інформації з питань функціонування гуртожитків;
  • застосовувати до порушників правил внутрішнього розпорядку заходи громадського впливу (зауваження, попередження, догана тощо);
  • у разі необхідності залучати до проведення необхідних заходів працівників адміністрації університету та кваліфікованих спеціалістів, представників Студентської ради НТУУ «КПІ» та студентських рад інститутів/факультетів.

Гуртожиток № 7 знаходиться на вул. Металістів, 3

Фасад гуртожитку:

Вахта:

Робоча кімната (затишне місце для навчання та проведення різноманітних заходів):

Коридор:

Кухня:

Умивальник:

Спортивний зал:

На початку листопада СРГ №7 спільно з адміністрацією гуртожитку провели музичний вечір “ Ми співаємо краще всіх”. 8 талановитих, молодих музикантів співали сучасні хіти та авторські пісні:

16 листопада 2010 року в гуртожитку пройшов чемпіонат з шахів. В змаганні прийняло участь 10 чоловік. Переможцем став Войтенко Олександр (ФЕЛ, ДЕ-82):

7 грудня 2010 року в гуртожитку №7 спільно зі Студентськими радами гуртожитків №10, №12, №13 були проведенні змагання з ARMRESTLING. Спортсмени були розділенні на 3 вагові категорії  (до 75 кг, до 85 кг, більше 85 кг). Наш гуртожиток був представлений трьома спортсменами (Мунасипов Олександр, Боміхов Петро, Дрозд Вадим). Мунасипов Олександр (ФЕЛ, ДК-82) зайняв 3 місце у ваговій категорії до 75 кг:

23 грудня 2010 року був проведений чемпіонат гуртожитку по настільному тенісу. Перше місце – Андрусь Євгеній (ФЕЛ, гр. ДП-71), друге місце -  Бовсунівський Сергій (ФЕЛ, гр.ДП-72), третє місце – Герман Влад (ФЕЛ, ДМ-51):

Також наш гуртожиток прийняв участь у конкурсі  на краще новорічне оформлення. Але, на жаль, в цьому році нам не вдалось зайняти місце в трійці кращих:

23 лютого 2011 року:

8 березня 2011 року:

30 березня 2011 року в нашому гуртожитку був проведений конкурс на кращу кімнату.

Третє місце кімната 4-13 у складі :
1.  Педько Роман Володимирович , ІПСА , група ДА-02
2.  Олефір Олександр Олегович , ФЕЛ , група ДС-92
3.  Хардіков Олександр Євгенійович , ІПСА , група КА-83
4.  Кшановський Сергій Сергійович , ФЕЛ , група ДС-92

Друге  місце кімната 4-11 у складі :
1.  Бондаренко Владислав Ігорович , ФЕЛ , група ДЗ-92
2.  Садковий Дмитро Олександрович , ФЕЛ , група ДЗ-92
3.  Богдан Кирило Валерійович , ФЕЛ , група ДВ-01
4.  Грузд Вадим Андрійович , ФЕЛ , група ДП-02

Перше місцe кімната 1-18 у складі :
1. Касьянов Антон Володимирович , ІПСА, група КА-05