25-27 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва за участю Міністерства освіти та науки України був проведений Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2016».

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший представницький в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем сучасного розвитку освіти.
Під час проведення Міжнародного форуму був оголошений конкурс у тематичній номінації «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури», в якому прийняли участь матеріали, створені командою Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» при виконанні проекту Темпус IV «Біомедична інженерна освітня ініціатива Темпус в регіоні Східного Партнерства» - шифр проекту «BME-ENA» 543904-TEMPUS-1-2013-1-GR-TEMPUS-JPGR, що виконується за фінансування Європейської комісії. Науковий керівник проекту – Перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Ю.І. Якименко, координатор проекту по Україні – доц. кафедри мікроелектроніки А.Т. Орлов. На конкурс був представлений створений в рамках проекту навчальний комплекс у складі навчального посібника «Електронні методи і засоби біомедичних вимірювань», виданий з грифом Вченої Ради  КПІ ім. Ігоря Сікорського  (протокол № 6  від16. 05. 2016 р.), та комп’ютеризований комплекс навчальної лабораторії «Біомедичні сенсори та обробка біомедичних сигналів».

Журі виставки визнало переможцем конкурсу у тематичній номінацій «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури» авторський колектив навчального комплексу у складі академіка НАНУ Ю.І. Якименка, доцентів КПІ ім. Ігоря Сікорського Орлова А.Т. і Співака В.М. та професора Дніпродзержинського ДТУ Мещанинова С.К.

Переможці удостоєні Почесної нагороди Лауреатів І ступеню Національного виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті».

Поздоровляємо переможців Ю.І. Якименко, А.Т. Орлова, В.М Співака та С.К. Мещанинова з отриманням високої міжнародної нагороди.