23-24 квітня 2019 року відбулась XІІ конференція молодих вчених «Електроніка», в якій взяли участь понад 40 студентів факультету. Особливістю цього року стала участь у конференції учнів Київської МАН, які виступали з доповідями в окремій секції.
На урочистому відкритті конференції були присутні перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Якименко Ю.І. та заступник директора Київської МАН з виховної роботи Куліш Є.Б.
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/58461949_10217587193606731_7069218643946504192_n.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/05/58376361_10217587228767610_9812681716400128_n.jpg)