Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання! Для отримання ступеня магістра ви пройшли нелегкий шлях, на якому стикалися з багатьма складнощами: спочатку це був карантинний період, потім розпочалося повномасштабне вторгнення рф, блекаути, переривання занять через повітряні тривоги. Але ви з усім впоралися, успішно захистили свої дисертації, продемонструвавши знання та свої професійні здібності. Ваші досягнення є втіленням вашої праці, наполегливості і таланту.
Ми пишаємося кожним із вас за ваші здобутки, за вашу впевненість у собі на цьому важливому етапі життя. Ваші зусилля, присвячені навчанню та саморозвитку, принесли свої плоди, і ми раді бути свідками вашого успіху. Ви виявили себе не лише як фахівці, але й як люди, які мають великий потенціал. Нехай цей день буде початком нового розділу у вашому житті, наповненого подальшими досягненнями і перемогами.
Продовжуйте розвиватися, вдосконалювати свої навички та використовувати їх на благо України. Ви є майбутнім нашої країни, і ми впевнені, що ваш великий внесок принесе процвітання та розвиток. Бажаємо вам подальших успіхів і натхнення на вашому професійному шляху!
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-36-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-02-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-08-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-15-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-18-576x1024.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-21-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-24-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-27-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-30-1024x576.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-26-33-1024x576.jpg)