Факультет електроніки на ТехноАРТ КПІ 2019, 8 червня 2019 року

На факультеті електроніки для абітурієнтів та студентів працюють, і чекають Вашої участі:

1) спільні навчальні лабораторії: офіційний навчальний центр Altera в Україні, навчальні лабораторії Texas Instruments, Atmel та Melexis;

2) україно-німецький центр, який реалізує програми студентської мобільності та подвійні дипломи між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Технічним університетом м. Дрезден, Німеччина;

3) наукові гуртки за інтересами студентів: «Medical Acoustics», «Easy Electronics» та медіа-гурток «Електроніка-суспільству»;

4) лабораторія електроніки Lampa, дитяча школа мікроелектроніки Lampa KIDS та школа кіно та 3D-анімації Spark.

Партнерами факультету є такі відомі компанії, як «Костал Україна» – дочірнє підприємство компанії KOSTAL GROUP, світового лідера по виробництву комплектуючих для автомобільної промисловості; міжнародна компанія з виробництва аналого-цифрових мікросхем Melexis; фірма з виробництва електронних пристроїв Jabil; IT-компанія GlobalLogic; телекомунікаційна компанія Kyivstar.

Студенти факультету приймають участь у міжнародних конференціях «Електроніка та нанотехнології», «Електроніка», «Проблеми сучасної електротехніки».

За останній рік більше 10 студентів факультету електроніки взяли участь у програмах кредитної мобільності з іноземними університетами-партнерами в країнах Європи та Близького Сходу.

Нижче дивись фото та відео роботи експериментального майданчика факультету електроніки на ТехноАрт КПІ 2019!!!