10 січня в інноваційному центрі «Клуб 13» факультету електроніки відбулася зустріч студентського активу з завідувачем кафедри акустики та акустоелектроніки Дідковським В.С. з приводу ознайомлення з практиками залучення студентів до співпраці з роботодавцями, а також з професійним орієнтуванням студентів всіх курсів щодо напряму трудової діяльності після отримання вищої освіти і набуття досвіду з практичного використання отриманих знань.
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/01/klub13_zustrich1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/01/klub13_zustrich2.jpg)