Щиро вітаємо першого заступника декана ФЕЛ, доцента кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем Гармаш Оксану Вікторівну з нагородженням Подякою МОН України!
Бажаємо подальших успіхів і здобутків!
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/398985955_826114979514874_5456614103755511510_n-1024x683.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/11/399733154_6730813040320046_264313027946314369_n.jpg)
Щиро вітаємо першого заступника декана ФЕЛ, доцента кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем Гармаш Оксану Вікторівну з нагородженням Подякою МОН України!
Бажаємо подальших успіхів і здобутків!