🔸У суботу 9 грудня 2023 року відбувся перший у цьому навчальному році загальноуніверситетський день відкритих дверей КПІАбітFest, на якому Факультет електроніки представив майбутнім вступникам свої можливості – спеціальності та освітні програми, лабораторії, гуртки та студентські активності.
🔹Щира подяка за активну участь студентам та Студраді FEL Family (https://t.me/felfam), а також відповідальному секретарю відбіркової комісії ФЕЛ Берегуну Віктору Сергійовичу! Далі буде!
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_1_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2_2023-12-13_16-08-16-1-768x1024.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_3_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_4_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_5_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_6_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_7_2023-12-13_16-08-16-1-768x1024.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_8_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_9_2023-12-13_16-08-16-1-1024x768.jpg)
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_10_2023-12-13_16-08-16-1-768x1024.jpg)