Perspektywy Warsaw Women in Tech Summit у м.Варшава, Польща

Восени оргкомітет міжнародного проекту ЄС – європейської конференції “Women in Tech Summit” оголосив конкурс на гранти для участі у заході студенток, аспіранток та жінок-молодих учених України, які працюють у сфері автоматики, робототехніки, електроніки, телекомунікацій, IT. Координатором від України в організації участі представниць університетів України в даній конференції виступив Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Від ФЕЛ переможницями в конкурсі на отримання грантів для участі у конференції Perspektywy Warsaw Women in Tech Summit стали 9 осіб: студентки кафедри промислової електроніки Охмак Валерія та Колесник Олександра, аспірантка Кожушко Юлія, студентки кафедри електронної інженерії Іванова Марія, Мазур Галина, Кобрін Юлія та Загура Оксана, а також співробітниці ФЕЛ доцент кафедри електронної інженерії Іванько Катерина та старший викладач Порєва Ганна. Українська делегація відвідала конференцію 26-28 листопада у Варшаві, Польща.