Запрошуємо студентів на GL C++ BaseCamp

Запрошуємо студентів на GL C++ BaseCamp

GL BaseCamp – це курси лекцій та практичних занять, що розраховані на студентів та розробників-початківців, які вже мають базові знання з програмування і хочуть доповнити їх практичним досвідом та поспілкуватися із досвідченими експертами у галузі IT. 

Участь в програмі дасть вам можливість покращити теоретичні знання та отримати практичні навички тестування та автоматизації. Успішне проходження курсу дасть учасникам можливість долучитися до проектів компанії GlobalLogic

Деталі та реєстрація – за посиланням: https://www.globallogic.com/ua/about/news/globallogic-%d1%81-basecamp/

Вимоги до учасників:

· Розуміння основ програмування та базові знання С++

· Володіння англійською на рівні, достатньому для роботи з технічною документацією

· Базові знання Linux Console та досвід роботи з Linux-оточенням

Що ви отримаєте:

· Знання з використання С++ у вирішенні актуальних бізнес-задач, адже курс проходитиме за участю досвідченого експерта-практика GlobalLogic.

· Практичний досвід використання інструментів та середовищ екосистеми C++: систем збірки коду (make, CMake), VCS (Git), програми оптимізації пам’яті (Valgrind) та засобу налагодження (GDB), а також середовища модульного тестування (GTest).

· Познайомитесь з системами віртуалізації та контейнеризації (Docker, Kubernetes)

· Отримаєте практичні навички у розроці через тестування (TDD), неперервній інтеграції, та безперервній доставці (CI/CD).

· Розуміння, як керувати пам’яттю, та які особливості має С++ 11/14/17/20.

· Поняття про багатопотоковість та взаємодію між процесами (Inter Process Communication, IPC) під OS Linux.

· Нарешті, ви візьмете участь у розробці проекту повного циклу та познайомитесь з іншими сучасними технологіями (Python, Java, Go, тощо).