Звітуємо! Факультетом електроніки та механіко-машинобудівним факультетом, для одного із підрозділів ЗСУ, що боронять Україну, були зібрані кошти і придбаний тепловізор, за ініціативою кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем та випускника кафедри АМЕС, доктора філософії, Курдюка Сергія, який зараз знаходиться в лавах ЗСУ і захищає нашу країну!
Фото-звіт додається. Велика дяка всім причетним! Слава Україні! Переможемо разом!
![](https://fel.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-20_21-15-57-1024x768.jpg)