На факультеті електроніки відбулося відкриття навчально-наукової лабораторії електронних безпроводових охоронних систем Ajax!

11 листопада 2021 року на кафедрі акустичних та мультимедійних електронних систем факультету електроніки відбулося урочисте відкриття навчально-наукової лабораторії електронних безпроводових охоронних систем, обладнаної компанією Ajax Systems, партнером КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Під час відкриття лабораторії з привітальним словом виступили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський та CEO Ajax Systems Олександр Конотопський. Також провідні фахівці компанії провели промолекцію для студентів – бакалаврів і магістрів, які навчатимуться за дуальною формою здобуття вищої освіти в межах сертифікатних програм “Електронні безпроводові охоронні системи та засоби інтернету речей” (бакалаври) та “Програмно-апаратні комплекси захисту приміщень” (магістри).