Запрошуємо на курс GL BaseCamp 2.0 за напрямом Linux Kernel Development!

Навчальна програма не тільки адаптується та оновлюється відповідно до технологічних тенденцій та оновлень, а й включає у себе практику з GL Raspberry Pi kit. Це самодостатній та універсальний навчальний набір обладнання, з яким можна реалізувати різноманітні ідеї від “Розумного дому” до робототехніки.

Увага! Зміни до стандартів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня для спеціальностей 171 Електроніка і 153 Мікро- та наносистемна техніка!

Згідно наказів МОН №1220 від 15 листопада 2021 р. (для спеціальності 171) та №1224 від 15 листопада 2021 р. (для спеціальності 153) затверджено нову редакцію розділу стандартів, що стосується форми випускної кваліфікаційної бакалаврської роботи.

В рамках візиту до Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування, факультет електроніки відвідав професор Мартін Вольтер разом з деканом Олегом Левченком

16 листопада 2021 року, в рамках візиту до Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування, факультет електроніки відвідав професор, керівник напрямку “Електротехніка” Мартін Вольтер разом з деканом Олегом Левченком

Представники Компанії «Інфозахист» передали радіотехнічне обладання на кафедру КЕОА, ФЕЛ, КПІ ім. І. Сікорського

Сьогодні, 16 листопада, представники Компанії «Інфозахист» передали радіотехнічне обладання на Кафедра КЕОА, ФЕЛ, НТУУ “КПІ імені І. Сікорського””Київський політехнічний інститут”Розвиваємо науку України. Разом.

Курс “Cloud support & DevOps GL BaseCamp” від GlobalLogic

Курс “Cloud support & DevOps GL BaseCamp”, який проходитиме на безоплатній основі та в онлайн форматі для студентів!
Реєстрація на бейскемп вже відкрита та триватиме до 26 листопада.