Привіт майбутнім електронікам! 🥰

Запрошуємо абітурієнтів на день відкритих дверей факультету електроніки! 🟣 Під час зустрічі дізнаєшся:• Що вивчають студенти факультету;• Все про роботодавців та стейкхолдерів ФЕЛ;   •  Про лабораторії та гуртки;   •  Про студентське життя, гуртожиток та активності на ФЕЛ. 🟣 ФЕЛ навчає Read More …

🏆Факультет електроніки вітає переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році.

1. За спеціальністю 176 Мікро- та наносистемна техніка:
🥇1 місце – Резніченко Д.Т., гр. ДМ-31мп, керівник доц. Іванько К.О.;
🥈2 місце – Мочук П.С., гр.ДП-31мн, керівник доц. Обухова Т.Ю.;
🥉3 місце – Радчук В.В., гр.ДП-31мп, керівник доц. Діденко Ю.В.

2. За спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка (освітня програма «Інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем):
🥇1 місце – Чельцов Г.С., гр. ДК-31мп, керівник доц. Корнєв В.П.;
🥈2 місце – Карягін Г.Є., гр. ДК-01, керівник доц. Корнєв В.П.;
🥉3 місце – Махиборода А.І., гр. ДК-01, керівник доц. Корнєв В.П.

3. За спеціальністю 171 Електроніка:
🥇1 місце – Клюшніченко Г.А., гр. ДГ-21мн, керівник проф. Найда С.А.;
🥇1 місце – Манжелій А.Ю., гр. ДС-21мн, керівник доц. Бондаренко О.Ф.

Вітаємо переможців та їх керівників і бажаємо подальших успіхів!

До уваги вступників до магістратури ФЕЛ!

За посиланням (https://t.me/+9kugPHUVNBdkMmFi) створено відповідний чат для оперативного ознайомлення майбутніх магістрів ФЕЛ з нюансами вступної кампанії 2024.

Запрошуємо приєднатися!

☄️ Космічний двіж у КПІ: Школа космічних телескопів

Школа космічних телескопів відкрила двері в космос для усіх небайдужих до астрономії та астрофізики!

Протягом трьох днів учасники школи знайомилися з телескопами, астрографами, методами обробки даних, отриманих з космічних телескопів. Завітали на практику до Головної астрономічної обсерваторії НАН України, де стежили за зорями в астрономічних лабах, і навіть бачили уламок справжньої комети.

А організували це дійство Інжинірингова школа Noosphere та гурток «Дослідження Всесвіту» КПІ.

На факультеті електроніки у 12 корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрита меморіальна дошка загиблим з початку війни 2014 року.

Співробітники та випускники факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.
Загиблим – вічна СЛАВА, вічна ПАМ’ЯТЬ.

📢 Факультет електроніки запрошує всіх охочих на День відкритих дверей ОФЛАЙН

🔹 Матимете змогу ознайомитися з цікавими лабораторіями, де проходитиме ваше майбутнє навчання; поспілкуватися зі студентами та викладачами, які будуть раді відповісти на ваші запитання; дізнатись всі подробиці стосовно навчального процесу на факультеті, можливостей для наукової діяльності та розвитку, а також – студентського життя і дозвілля на ФЕЛ.

15 лютого 2024 р. у залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського урочисто вручено дипломи магістрів випускникам факультету електроніки

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання! Для отримання ступеня магістра ви пройшли нелегкий шлях, на якому стикалися з багатьма складнощами: спочатку це був карантинний період, потім розпочалося повномасштабне вторгнення рф, блекаути, переривання занять через повітряні тривоги. Але ви з усім впоралися, успішно захистили свої дисертації, продемонструвавши знання та свої професійні здібності. Ваші досягнення є втіленням вашої праці, наполегливості і таланту.
Ми пишаємося кожним із вас за ваші здобутки, за вашу впевненість у собі на цьому важливому етапі життя. Ваші зусилля, присвячені навчанню та саморозвитку, принесли свої плоди, і ми раді бути свідками вашого успіху. Ви виявили себе не лише як фахівці, але й як люди, які мають великий потенціал. Нехай цей день буде початком нового розділу у вашому житті, наповненого подальшими досягненнями і перемогами.
Продовжуйте розвиватися, вдосконалювати свої навички та використовувати їх на благо України. Ви є майбутнім нашої країни, і ми впевнені, що ваш великий внесок принесе процвітання та розвиток. Бажаємо вам подальших успіхів і натхнення на вашому професійному шляху!

Акредитація освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Електронні компоненти і системи»

6 лютого 2024 року відбулося червове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про внесення інформації до ЄДЕБО щодо сертифікату про акредитацію освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Електронні компоненти і системи», термін дії сертифікату до 12.07.2028 року.
Акредитацію було проведено Румунським агентством із забезпечення якості вищої освіти (Румунія) (the Romanian Agency for Quality Assurance in Higher Education (ARACIS)).
Вітаємо гаранта ОП Катерину Сергіївну КЛЕН та дякуємо всім учасникам акредитаційних процедур за плідну й віддану роботу в надскладних умовах!