Аудиторія 412

Аудиторія 412

Відомо, що в багатьох країнах поширена спонсорська допомога випускників своїм Alma Mater. Яскравим прикладом такої допомоги є модернізація лекційної аудиторії 412. Багато з вас пам’ятають велику аудиторію 412, в якій крім проведення лекцій відбувалися зібрання студентів та викладачів.

Побудована більш ніж 30 років назад, аудиторія не могла відповідати сучасним вимогам навчання. Незручні парти, недостатнє освітлення, відсутність проектору та великого екрану не сприяли навчальному процесу. Випускник факультету Кардаков Олександр, відвідавши аудиторію з першим проректором НТУУ КПІ Юрієм Якименко, вирішив підтримати роботи з модернізації аудиторії.

Аудиторія 412 в 2005 році.

Випускник факультету Кардаков Олександр

Перший проректор НТУУ «КПІ», чл.-кор.НАНУ Якименко Ю.І. (справа) та заступник декана Борисов О.В. (зліва)

За рік було проведене повне переобладнання лекційної зали.

Аудиторія 412, під час переобладнання у 2006 році

Тепер аудиторія 412 має сучасний вигляд

Аудиторія 412 після ремонту

Урочисте відкриття аудиторії. На фото: другий зліва – Кардаков О., другий спарва – перший проректор НТУУ «КПІ», академік НАНУ Якименко Ю.І.

Також нещодавно при вході до 412 аудиторії встановлено пам’ятні таблички


Крім 412 аудиторії, на нашому факультеті необхідно модернізувати ще 9 лабораторій, а також створити одну нову лабораторію мікропроцесорної техніки.

Модернізації потребують лабораторії обчислювальної техніки та програмування, цифрової та магнітної техніки, силової електроніки, електронної схемотехніки, аналогової схемотехніки, акустотехніки, техніки НВЧ, лазерної техніки, реєстрації та відображення інформації.

Для них потрібно придбати нові меблі, вимірювальну апаратуру, сучасні комп’ютери, а також підготувати стенди. Крім того, в усіх лабораторіях необхідно замінити вікна та двері.

Звичайно, перед входом до модернізованих лабораторій буде розміщена дошка з прізвищами випускників, які приймали участь у цьому процесі.

➡️Благодійні внески

З повагою, 
декан ФЕЛ
Жуйков В.Я.