Факультет електроніки запрошує вступників на день відкритих дверей 26 березня 2021 року о 15.00!

Якщо вам цікаво, як влаштовані сучасні процесори, вас цікавить робототехніка та електроніка, ви захоплюєтесь програмуванням та бажаєте дізнатися, як його застосовують у виробництві електронних і акустичних пристроїв, в телекомунікаціях, у відеовиробництві, якщо мрієте опинитися у вирі кіноіндустрії або на телебаченні, тоді ласкаво просимо до нас!

Запрошуємо вас на День відкритих дверей факультету електроніки, який відбудеться онлайн у п’ятницю 26 березня 2021 року о 15.00. Зустріч відбудеться на платформі Zoom за посиланням:
Код доступу: w6P54Q

Будемо говорити про:

• навчання: спеціальності та освітні програми;
  • науку та студентське дозвілля: гуртки, хакатони, студентський клб “13”, лабораторію Lampa;
  • працевлаштування: де та ким працюють випускники;
  • проживання: в яких гуртожитках мешкають студенти факультету;

Спікери: представники кафедр факультету.
Готуй свої питання та отримаєш на них відповіді!

Факультет електроніки чекає на тебе!