Студентська рада гуртожитку №13

 

docenko
Доценко Сергій Олександрович - Голова студентської ради гуртожитку № 13, к. 4-26,
ФЕЛ, гр.ДМ-83, тел. 066-799-3129, Dosenco_sergeuatukr.net

 

 bendryk
Бендрик Євгенія Миколаївна - Заступник голови студентської ради гуртожитку з поселення
к.3-31, ФМФ, гр.ОФ-72 

 

 yaroschuk
Ярощук Олексій Володимирович - Заступник голови студентської ради гуртожитку з санітарного стану
к.4-08, ІХФ гр.ЛА–62 

 

 tereschuk
Терещук Микола Валерійович - Заступник голови студентської ради гуртожитку зі спортивної роботи
та дозвілля, к.4-11, ФЕЛ, гр.ДС-82

 

 petrenchuk
Петренчук Ольга Олександрівна - Заступник голови студентської ради гуртожитку з культ-масового
напрямку, к.1-15, ФМФ, гр.ОМ-91 

 

 serova
Сєрова Євгенія Олегівна - Секретар студентської ради гуртожитку
к.2-25, ФМФ, гр.ОМ-01

 

 rospotnuk
Роспотнюк Володимир Петрович - Староста 1-го поверху
к.1-14, ФМФ, гр.ОФ-82

 

 kostevska
Костевська Наталія Володимирівна - Староста 2-го поверху
к.2-25, ФЕЛ, гр.ДМ-72

 

 bezruchko
Безручко Артем Олегович - Староста 3-го поверху
к.3-18, ФЕЛ, гр.ДГ-02

 

 dmaryanchik
Мар'янчик Тетяна Юріївна - Староста 4–го поверху
к.4-37, ФМФ, гр.ОФ-82

 

 andruhovec
Андруховець Микола Федорович - Староста 5-го поверху
к.5-37, ІХФ, гр.ЛП–71

Наш улюблений гуртожиток №13

Гуртожиток знаходиться за адресою: вул. Металістістів, 8.
тел. 380(44) 454-9013

Крім нашого гуртожитку  у студмістечку НТУУ «КПІ» компактно розташовано  ще 19 студентських гуртожитків, 16 з яких призначені для проживання студентів-одинаків, 3 – готельного типу для студентських сімей.
Мешкають у студмістечку приблизно  14 тисяч студентів.
На території студмістечка знаходяться спортивні майданчики, кафе, студентський ресторан, пральня, хімчистка, розташовано декілька продуктових магазинів, аптека. У студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.

001

Щодо гуртожитку №13, то у ньому,  для студентів, є: робоча кімната для занять, спортивна кімната з відповідним обладнанням, буфет, навіть «Клуб 13». У гуртожитку мешкає  близько 700 чоловік факультетів ФЕЛ, ФМФ, ІХФ. 

Робоча кімната (затишне місце для навчання та проведення різноманітних заходів). Режим роботи 18:00 – 1:00 . Розміщена на першому поверху і є однією кімнатою на весь гуртожиток:

002

Буфет гуртожитку (знаходиться на першому поверсі гуртожитку):

014

Спортивна кімната (знаходиться також серед стін нашого улюбленого гуртожитку), нею можуть користуватися тільки  студенти гуртожитку:

003

Ми відпочиваємо Smile

Спортивно-інтелектуальна гра «Лабіринт»
Вже традиційно студенти нашого гуртожитку приймають участь  кожного сезону у спортивно-інтелектуальній грі «Лабіринт» котра проходить в спортивно-оздоровчому таборі "Політехнік" , знаходиться на березі Київського моря, у с.Глібовка, Київської обл.
У восени 2010  року від нашого гуртожитку прийняло участь дві команди, одна з яких зайняла почесне перше місце.

016

017

018

Шахи
Переможцем цього року серед шахів по студмістечку НТУУ «КПІ»  став студент  3-го курсу  
к. 4-40   Коренюк Петро   Петрович ФМФ ОМ-81 
Петро посів 3-тє місце !!!

019

020

ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС НТУУ “КПІ”
«НОВОРІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ГУРТОЖИТКІВ СТУДМІСТЕЧКА»

Ми проводимо старий і зустрічаємо Новий 2011 рік. Участь в конкурсі приймають всі гуртожитки Студмістечка НТУУ «КПІ», які святково прикрашають активісти студентської ради гуртожитку, соціальній працівник та адміністрація гуртожитку. 

Що ви згадуєте, коли чуєте «Новий рік»?
Зиму, сніг, мандарини ... і, звичайно, Ялинку! Гарну, яскраву, новорічну ялинку.
У студмістечку КПІ є особливий новорічний звичай...
28 грудня Новорічна комісія вирушає в довгий похід по гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ» – шукати новорічних переможців.
Новорічна комісія, переступивши поріг студмістечка, потрапила у справжнє свято. Гуртожитки сяяли новорічними вогниками, казкові герої оживали на стінах, красуні-ялинки виблискували новорічними іграшками...
Переможці огляду-конкурсу «краще новорічне оформлення»:
• 3-тє місце – гуртожиток № 13;
• 2-ге місце – гуртожиток № 10;
• 1-ше місце – гуртожиток № 1.
Серед сімейних гуртожитків – переможець гуртожиток № 21.

021

022

 

Про СРГ

Студентська рада гуртожитку (СРГ) – наймолодший орган самоврядування у НТУУ «КПІ». Офіційною датою заснування є 5 червня 2002 року.
До 2002 року у багатьох гуртожитках НТУУ «КПІ» вже існували СРГ, основною метою яких була допомога адміністрації гуртожитку в виховній роботі зі студентами. Кожна з цих СРГ функціонувала за правилами гуртожитку і координація проводилась адміністрацією гуртожитка. На початку 2000 року голови СРГ увійшли до складу ЖПК (житлово-побутової комісії) профкому студентів. Згодом, було розроблено положення про СРГ, яке й було прийняте на конференції студентів студмістечка й затверджено конференцією трудового колективу НТУУ «КПІ».


Організаційна структура органів студентського самоврядування гуртожитку

7.1. Вищим органом студентського самоврядування гуртожитку є Конференція студентів гуртожитку, яку проводять не рідше одного разу на рік.
7.2. Конференція студентів гуртожитку:
7.2.1. визначає структуру, склад, повноваження та порядок обрання Студентської ради гуртожитку залежно від кількості мешканців, з урахуванням об'єму роботи та інших факторів та спосіб обрання голови Студентської ради гуртожитку (делегатами на конференції або таємним голосуванням мешканців гуртожитку);
7.2.2. заслуховує звіт Голови студентської ради гуртожитку;
7.2.3. рішення конференції приймається шляхом прямого голосування простою більшістю голосів присутніх делегатів.
7.3. Делегати на конференцію обираються відповідно до норм представництва, встановлених студентською радою гуртожитку.
7.4. До складу делегатів конференції за посадами входять: члени Студентської ради гуртожитку.
7.5. Загальна кількість делегатів має бути не менше 10% від загальної кількості студентів, які мешкають у гуртожитку.
7.6. Про час та місце проведення конференції мешканців гуртожитку повідомляють не пізніше, ніж за 10 робочих днів.
7.7. Конференція є правомочною за наявності 2/3 делегатів.
7.8. Вищим виконавчим органом студентського самоврядування гуртожитку є Студентська рада гуртожитку, яка створюється у кожному гуртожитку для залучення його мешканців до проведення заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, дотримання правил внутрішнього розпорядку та перепускного режиму, проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації гуртожитку щодо поселення та проживання студентів даного гуртожитку


7.9 Студентська рада гуртожитку:

7.9.1. спільно з адміністрацією гуртожитку та профспілковим комітетом студентів університету контролює та проводить поселення і виселення студентів з гуртожитку;
7.9.2. бере участь у розробці порядку поселення на новий навчальний рік;
7.9.3. спільно з адміністрацією гуртожитку проводить роботу по виявленню та попередженню мешканців гуртожитку, які мають заборгованість по оплаті за гуртожиток;
7.9.4. перевіряє дотримання студентами та адміністрацією гуртожитку санітарних норм, використання приміщень за призначенням, правил безпеки при користуванні електричними, газовими та іншими приладами, користування меблями та іншим інвентарем жилих приміщень згідно з типовими нормами;
7.9.5. здійснює контроль за порядком та якістю роботи підприємств побутового обслуговування і харчування даного гуртожитку;
7.9.6. виховує у мешканців бережливе ставлення до майна гуртожитку, організовує роботу з озеленення та благоустрою території, яка закріплена за гуртожитком, ремонту приміщень та інвентарю гуртожитку, розвитку інших форм самообслуговування;
7.9.7. контролює додержання мешканцями правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку та організує студентів на їх неухильне дотримання, проводить роз'яснювальну роботу з метою попередження правопорушень та порушень правил внутрішнього розпорядку;
7.9.8. контролює роботу громадського формування з охорони громадського порядку, членами якої є мешканці даного гуртожитку (в окремих випадках залучається Служба безпеки або ВОХР НТУУ "КПГ):
7.9.9. бере участь у підготовці свого гуртожитку до нового навчального року та його ремонті;
7.9.10. організує відпочинок мешканців гуртожитку, пропагує здоровий спосіб життя;
7.9.11. сприяє розвитку студентського самоврядування у гуртожитку шляхом подання адміністрації гуртожитку кандидатур, в першу чергу з числа студентів, на посади допоміжних працівників гуртожитку.
7.10. Студентська рада гуртожитку співпрацює з координаційною радою та адміністрацією гуртожитку, а також з адміністрацією, профспілковим бюро студентів та студентською радою інституту/факультету, студенти яких проживають в даному гуртожитку.
7.11. До складу студентської ради гуртожитку входять: голова студентської ради, заступники, старости поверхів, уповноважений представник профспілкового бюро та уповноважений представник студентської ради інституту/факультету, студенти яких проживають в даному гуртожитку.
7.12. Студентська рада гуртожитку на засіданні обирає заступників голови по напрямках відповідних комісій терміном на 1 рік, за поданням голови студентської ради гуртожитку
7.13. Засідання студентської ради гуртожитку проводиться не рідше одного разу на місяць.
7.14. Засідання студентської ради гуртожитку є правомочним, якщо на ньому присутні 2/3 її членів.
7.15. Рішення студентської ради гуртожитку приймається шляхом прямого голосування простою більшістю голосів присутніх членів студентської ради.
7.16. Студентська рада гуртожитку здійснює свою роботу на громадських засадах.
7.17. Студентська рада гуртожитку організовує у гуртожитку роботу серед студентів, пов'язану з санітарними та житлово-побутовими умовами, виховною, культурно-масовою, фізкультурно-оздоровчою роботою та перепускним режимом. Кожним напрямком роботи у гуртожитку займається відповідна комісія студентської ради гуртожитку.
7.18. Студентська рада гуртожитку звітує про свою роботу перед мешканцями гуртожитку на Конференції студентів гуртожитку.

7.19. Студентська рада гуртожитку має право:

7.19.1. порушувати питання перед адміністрацією гуртожитку, студентською радою студмістечка та профспілковим комітетом студентів про поліпшення у гуртожитку житлово-побутових умов та санітарно-гігієнічних норм;
7.19.2. контролювати використання житлового фонду та розподіл твердого та м'якого інвентарю серед мешканців даного гуртожитку;
7.19.3. клопотати перед дирекцією студмістечка про не поселення на наступний навчальний рік, або виселення порушників правил внутрішнього розпорядку;
7.19.4. клопотати перед адміністрацією інститутів/факультетів про притягнення до дисциплінарної відповідальності порушників правил внутрішнього розпорядку;
7.19.5. звертатись до адміністрації студмістечка, факультетів/інститутів та його підрозділів для отримання необхідної інформації з питань функціонування гуртожитків;
7.19.6. застосовувати до порушників правил внутрішнього розпорядку заходи громадського впливу (зауваження, попередження, догана тощо);
7.19.7. у разі необхідності залучати до проведення необхідних заходів працівників адміністрації університету та кваліфікованих спеціалістів, представників Студентської ради НТУУ "КПІ" та студентських рад інститутів/факультетів.

7.20. Студентська рада гуртожитку зобов'язана:

7.20.1. сформувати комісії, які забезпечують роботу студентської ради гуртожитку за основними напрямами роботи:
7.20.1.1. санітарна комісія; комісія з поселення;
7.20.1.2. комісія по контролю за дотриманням правил внутрішнього розпорядку;
7.20.1.3. комісія по спортивній роботі та дозвіллю.
7.20.2. При необхідності, за рішенням конференції мешканців гуртожитку, можуть створюватися інші комісії студентської ради гуртожитку.
7.20.3. оперативно вирішувати поточні питання пов'язані з роботою комісій у гуртожитку та на території, закріпленої за ним;
7.20.4. формувати списки чергових на поверхах та контролювати їх виконання;
7.20.5. оформлювати наглядну агітацію в гуртожитку;
7.20.6. забезпечити взаємозв'язок комісій студентської ради гуртожитку з відповідними головами комісій профспілкового комітету та підрозділами адміністрації НТУУ "КПІ", Студентської ради НТУУ "КПІ" для вирішення питань планування та організації роботи в гуртожитку.

7.21. Голова студентської ради гуртожитку:

7.21.1. обирається з числа студентів та аспірантів, які проживають в даному гуртожитку, абсолютною більшістю прямим таємним голосуванням студентів та аспірантів даного гуртожитку;
7.21.2. якщо заяву подав лише один кандидат, то він обирається прямим голосуванням простою більшістю присутніх на конференції делегатів;
7.21.3. реєстрація кандидатів на посаду голови Студентської ради гуртожитку здійснюється Студентською радою гуртожитку на підставі особистої заяви кандидата, які подаються не пізніше 2 робочих днів до дати проведення Конференції студентів гуртожитку;
7.21.4. обирається терміном на 1 рік
7.21.5. планує роботу студентської ради гуртожитку, проводить засідання і веде документацію студентської ради гуртожитку;
7.21.6. організує роботу комісій студентської ради гуртожитку;
7.21.7. оформлює наочну інформацію в гуртожитку;
7.21.8. бере участь у роботі по складанню карти поселення в гуртожитку, поселенню та виселенню студентів з гуртожитку;
7.21.9. контролює дотримання студентами, які мешкають в гуртожитку, правил внутрішнього розпорядку;
7.21.10. спільно з адміністрацією гуртожитку, громадським формуванням з охорони громадського порядку, Службою Безпеки та воєнізованою охороною НТУУ "КПІ", організує та контролює дотримання перепускного режиму в гуртожитку;
7.21.11. бере участь у забезпеченні гуртожитку інвентарем, обладнанням та розподілі майна серед мешканців гуртожитку;
7.21.12. контролює бережливе ставлення мешканців до майна гуртожитку;
7.21.13. залучає мешканців гуртожитку до робіт громадського характеру (2 години на місяць) для прямої користі мешканців гуртожитку та студмістечка;
7.21.14. проводить та планує "санітарні дні" в гуртожитку;
7.21.15. проводить культурно-масові та спортивні заходи в гуртожитку, вечори відпочинку;
7.21.16. бере безпосередню участь у роботі Студентської ради студмістечка.

7.22. Заступник голови студентської ради гуртожитку з поселення:

7.22.1. керує роботою комісії студентської ради гуртожитку з поселення;
7.22.2. готує на засідання студентської ради гуртожитку питання, що стосуються роботи відповідної комісії;
7.22.3. спільно з адміністрацією гуртожитку організовує поселення та виселення мешканців гуртожитку, виявляє студентів, що потребують поселення;
7.22.4. розробляє пропозиції щодо покращення побутових умов проживання;
7.22.5. бере участь у підготовці гуртожитку до нового навчального року;
7.22.6. готує карту поселення гуртожитку та постійно слідкує за її змінами.

7.23. Заступник голови студентської ради гуртожитку з санітарного стану:

7.23.1. керує роботою санітарної комісії гуртожитку;
7.23.2. готує питання на засідання студентської ради гуртожитку, що стосуються роботи відповідної комісії;
7.23.3. здійснює контроль за виконанням санітарних норм при поселенні;
7.23.4. здійснює контроль за проведенням "санітарних днів" в гуртожитку та дотриманням належного санітарного стану в кімнатах;
7.23.5. виявляє порушників санітарних норм у кімнатах та гуртожитку, проводить з ними роз'яснювальну роботу;
7.23.6. на засіданнях студентської ради гуртожитку подає кандидатури мешканців гуртожитку, які постійно порушували санітарний стан у кімнатах, для відмови у поселенні на наступний навчальний рік.


7.24. Заступник голови студентської рада гуртожитку по контролю за дотриманням правил внутрішнього розпорядку:
7.24.1. керує роботою комісії студентської ради гуртожитку по контролю за дотриманням правил внутрішнього розпорядку;
7.24.2. готує питання на засідання студентської ради гуртожитку, що стосуються роботи відповідної комісії
7.24.3. взаємодіє зі Службою Безпеки університету з питань перепускного режиму;
7.24.4. контролює чергування в гуртожитку членів громадського формування з охорони громадського порядку;
7.24.5. здійснює контроль за дотриманням мешканцями гуртожитку правил внутрішнього розпорядку;
7.24.6. на засіданнях студентської ради, подає кандидатури мешканців гуртожитку, які постійно порушували правила внутрішнього порядку, для відмови у поселенні на наступний навчальний рік.

7.25. Заступник голови студентської ради гуртожитку по спортивній роботі та дозвіллю:

7.25.1. керує роботою комісії студентської ради гуртожитку по спортивній роботі та дозвіллю;
7.25.2. готує та подає на засідання студентської ради гуртожитку питання, що стосуються роботи відповідної комісії;
7.25.3. допомагає адміністрації гуртожитку у роботі, спрямованій на організацію відпочинку студентів;7.25.4. організовує дозвілля та відпочинок студентів, проводить вечори відпочинку, дискотеки, конкурси, огляди, свята, конференції, спортивні заходи, тощо;
7.25.4. організовує дозвілля та відпочинок студентів, проводить вечори відпочинку, дискотеки, конкурси, огляди, свята, конференції, спортивні заходи, тощо;
7.25.5. здійснює інші повноваження за дорученням голови студентської ради гуртожитку;
7.25.6. допомагає голові студентської ради гуртожитку у його поточній роботі.

7.26. Староста поверху гуртожитку:

7.26.1. відповідає за дотримання мешканцями поверху правил внутрішнього розпорядку, суворе дотримання правил пожежної безпеки (у випадку виникнення пожежі негайно доповісти черговому гуртожитку, вжити всіх заходів для ліквідації пожежі, евакуації людей і майна), підтримку чистоти і порядку на поверсі;
7.26.2. слідкує за економним використанням електроенергії та газу та води;
7.26.3. своєчасно доводить до відома мешканців поверху вказівки та розпорядження відповідних посадових осіб та організацій університету;
7.26.4. слідкує за своєчасним залишенням відвідувачами гуртожитку;
7.26.5. проводить перевірку санітарного стану кімнат, кімнат загального користування поверху;
7.26.6. зустрічає і супроводжує посадових осіб університету, осіб, що прибули для перевірки гуртожитку;
7.26.7. не допускає виносу майна гуртожитку з поверху без дозволу адміністрації гуртожитку.
7.26.8. Розпорядження старости поверху гуртожитку, в межах своїх повноважень, с обов'язковими для виконання усіма особами, які проживають на даному поверсі у гуртожитку.
7.26.9. Староста поверху гуртожитку обирається в тижневий термін після виборів голови студентської ради гуртожитку на зборах мешканців цього поверху шляхом прямого голосування простою більшістю голосів меніканців , які присутні на зборах, за обов'язкової присутності голови студентської ради.