Шановні випускники факультету електроніки!

 

Щиро вітаємо на нашому сайті. Багатьом з вас за роки навчання наш факультет запам'ятався як факультет радіоелектроніки (1962-1973), факультет електронної техніки (1973-1996), факультет кіноінженерів (1945-1963), або електроакустичний факультет(1963-1996). У 1996 р був створений факультет електроніки, до складу якого увійшли електроакустичний факультет і факультет електронної техніки.

Ні для кого не секрет, що останніми роками державне фінансування вузів України недостатнє для забезпечення системи вищої освіти, відповідно до світових стандартів. В КПІ взагалі, і на нашому факультеті зокрема, вдається підтримувати високий рівень навчання в значній мірі завдяки ентузіазму викладачів. Адже ви знаєте, електроніка - галузь матеріаломістка. Звідки Факультет бере засоби на придбання необхідних пристроїв для лабораторій і ремонти аудиторій? Значною мірою з позабюджетних джерел. Коштів на покупку техніки для лабораторних робіт, ремонту і оновлення застарілого обладнання, на поїздки студентів на наукові конференції, ремонту аудиторій не вистачає.
Відомо, що в багатьох країнах поширена спонсорська допомога випускників своїм Alma Mater. У зв'язку з цим, ми вітаємо ініціативу випускників ФЕЛ по організації спонсорської допомоги нашому факультету.
На нашому факультеті необхідно модернізувати ще 9 лабораторій, а також створити одну нову лабораторію мікропроцесорної техніки. Модернізації потребують лабораторії обчислювальної техніки та програмування, цифрової та магнітної техніки, силової електроніки, електронної схемотехніки, аналогової схемотехніки, акустотехніки, техніки НВЧ, лазерної техніки, реєстрації та відображення інформації. Для них потрібно придбати нові меблі, вимірювальну апаратуру, сучасні комп’ютери, а також підготувати стенди. Крім того, в усіх лабораторіях необхідно замінити вікна та двері.

Звичайно, перед входом до модернізованих лабораторій буде розміщена дошка з прізвищами випускників, які приймали участь у цьому процесі.

У разі допомоги в публікації журналу «Електроніка і зв’язок» можлива публікація матеріалів рекламного і технічного характеру, що відповідає Вашій діяльності та діяльності Вашої фірми.

У 2012 році факультету електроніки виповнилося 50 років!  Цій події буде присвячена книга «50 років ФЕЛ», у якій буде висвітлено життя факультету на протязі цих років, знакові події, видатні викладачі, співробітники, випускники, а також спонсори видання.

Ми вирішили звернутися до вас з цим листом, щоб випускники ФЕЛ, які бажають допомогти факультету, мали таку можливість. Відносно невеликі пожертвування від багатьох випускників можуть стати вагомою допомогою факультету. Інформація про витрачення добродійної допомоги оперативно розміщуватиметься на нашому сайті. Висловлюємо подяку всім випускникам ФЕЛу, які підтримають цю ініціативу і нададуть факультету посильну допомогу. 

Благодійні внески можна перераховувати на наступні рахунки:

Отримувач: Громадська організація «Об’єднання студентів та спеціалістів електроніки та зв’язку»
Адреса: 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 16, к. 116
П/р: 26004271252001
ПАТ КБ «Надра» м. Київ, ЦЕНТР  
МФО 380764  
ГО: Код 26379706 
завантажити заяву на переказ коштів у електронному вигляді
Додаткову інформацію про переказ коштів можна отримати у 
Тоідзе Олени Володимирівни, тел. +380(44) 204-8305.


Отримувач: ГО «Пані Наука» Спілка Жінок-фахівців в технічних науках
Адреса: 56, пр. Перемоги, м. Київ, 03057, Україна
Р/р: 26002149882
Код ЄДРПОУ: 25980264 
ПАТ „Райффайзен Банк “Аваль”, м. Київ
МФО 380805
завантажити заяву на переказ коштів у електронному вигляді
Додаткову інформацію про переказ коштів можна отримати у 
Трофімчук Тетяни Сергіївни, тел. +380(44) 204-9070.


Або іншим чином за домовленістю з кафедрами, або факультетом.
тел. приймальні: +380(44) 236-2117
ел. пошта: zhuikovat fel

З повагою,
декан ФЕЛ  Жуйков В.Я.