День народження кафедри Електронних приладів та пристроїв

15 травня 2015 року відбулася традиційна неформальна зустріч студентів кафедри ЕПП факультету Електроніки з викладачами. Запальні танці та прекрасні пісні у виконанні студентів, викладачів та співробітників кафедри створили чудову святкову атмосферу.

В ході зустрічі викладачі поділилися своїми життєвими історіями зі студентських років.

А також внесли свій вклад в творчу програму вечора. Так, наприклад, співробітник кафедри Наталія Вікторівна Шинкаренко прикрасила його своїм східним танцем.

А декілька авторських пісень у виконанні викладача Мельника Ігоря Віталійовича внесли значне пожвавлення серед гостей зустрічі.

Святкова програма вечора закінчилась патріотичною піснею про бій під Крутами у виконанні одного з ведучих вечора – Жені Законова.
Виражаємо вдячність, тим хто допоміг у проведенні вечору:
Заступнику декана з соціальних питань Дмитру Івановичу Клєтченкову.
Колективу «Студентського клубу «13»
Ведучим: Леонюку Павлу та Законову Євгенію
Організаторам: Ігнатюку Андрію та Іванову Олексію

Звіт підготував: Леонюк П. В.
Фотограф: Бевза О. М.