There are no translations available.

Зустріч з POLYTEDA CLOUD

3 вересня 2018 року відбулася зустріч представників Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та компанії POLYTEDA CLOUD з нагоди початку співпраці. У зустрічі взяли участь від КПІ ім. І. Сікорського: перший проректор Юрій Якименко,; перший заступник декана факультету електроніки Олександр Борисов та заступник керівника кафедри мікроелектроніки Анатолій Орлов; від POLYTEDA CLOUD: генеральний директор та співзасновник Олександр Груданов та Микола Груданов.

Більше інформації Ви можете знайти за посиланням https://www.facebook.com/pvcloud.

 
 
There are no translations available.

Лекція професора Мохамеда Слім Алуіні

В рамках програми IEEE VTS Distinguished Lecturer 1 жовтня 2018 року о 14.00 у аудиторії 412-12 відбудеться лекція професора Мохамеда Слім Алуіні на тему "Collimated light propagation: The next frontier in underwater wireless communication".

 

Наукові інтереси професора Мохамеда Слім Алуіні включають Multiple Input Multiple Output технології, оптичні системи бездротового зв'язку, когнітивні радіосистеми, схеми багаторозрядних, ієрархічних та адаптивних модуляцій.
На факультеті електроніки, окрім проведення лекції, професор Слім Алуіні представить програму студентських візитів до університету імені короля Абдалли, Саудівська Аравія.

 
There are no translations available.

IEEE Конгрес студентів та молодих спеціалістів Регіону 8 Інституту інженерів з електротехніки та електроніки,
м. Порту, Португалія
(24-29 липня, 2018)
IEEE Конгрес студентів та молодих спеціалістів (SYP) R8 відбувається кожні два роки і збирає студентів і молодих фахівців з Регіону 8 (Європа, Близький Схід та Африка) Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE). Цей захід є прекрасним середовищем для обміну ідеями, досвідом та цінними порадами, а також мотивації волонтерів IEEE.
Цього року конгрес відбувся в м.Порту (Португалія) на базі інженерного факультету Університету Порту, який здійснює діяльність у сферах освіти, досліджень та інновацій на міжнародному рівні. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського отримали гранти та взяли участь у заході молоді спеціалісти, викладачі ФЕЛ: доцент кафедри електронної інженерії Іванько Катерина (голова IEEE Ukraine Section Young Professionals affinity group), та старший викладач Порєва Ганна (голова IEEE Ukraine Section Student Branch).

 
На фото зліва – Іванько Катерина; справа –Порєва Ганна
 
There are no translations available.

Факультет електроніки на фестивалі «ТехноАртКПІ»

8 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший фестиваль «ТехноАртКПІ», відкритий проректором з науково-педагогічної роботи Петром Киричком. Основна ідея фестивалю – поєднання технічних досягнень та впроваджень з мистецькими здобутками політехніків.
Під час фестивалю на Площі знань працювали численні технічні та арт-майданчики, майстер-класи та квест «Захоплюючий КПІ». Локація «Цікава електроніка», представлена факультетом електроніки продемонструвала широкий спектр професійної діяльності та захоплень студентів і співробітників факультету.

 
There are no translations available.

День першокурсника 2018
31 серпня 2018 року відбулося святкування традиційного свята «День першокурсника». У цьому році воно пройшло особливо урочисто: 2018 рік – це рік стодвадцятиліття славетного університету. Урочистості розпочалися з відкриття пам’ятника видатному китайському мислителю, педагогу і політичному діячеві Конфуцію. Після цього над Площею Знань підняли прапор України.
Потім новоспечених студентів університету привітали ректор і почесні гості. Урочиста частина завершилася проходженням перед першокурсниками та їх батьками студентів-переможців різноманітних міжнародних і всеукраїнських олімпіад, конкурсів проектів, найсильніших представників різноманітних видів спорту, аматорів мистецтв та демонстрацією науково-технічних розробок студентів і співробітників університету.
Святковий марш-парад студентів увінчався запаленням над Площею Знань факелу знань, переданого студенту-першокурснику студентами-відмінниками. Як символ надії на світле та радісне майбутнє у київське небо злетіли великі літери «КПІ 120», зв’язані з жовтих і синіх повітряних кульок.
Залікові книжки вручались студентам на кафедрах.
 


Page 1 of 7