Прийом абітурієнтів на п’ятий курс на навчання за освітнім рівнем «магістр»

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи з 2 липня по 3 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи 3 2 липня по 3 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 7 липня по 14 липня, другий етап – з 4 серпня по 10 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Прийом документів (подання заяв) та проведення конкурсних заходів проводиться у наступні терміни:

-  прийом документів (подання заяв): з 02.07 до 03.08.2018 р.;
-  вступні випробування  (фахові, з іноземної мови та додаткові): з 07.07 до 14.07 або з 04.08 до 10.08.2017 р. згідно з розкладом, затвердженим головою відповідної атестаційної комісії

З 2015 року допускається прийом на підготовку фахівців ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань

Обсяг прийому студентів на 5 курс КПІ ім. Ігоря Сікорського за держзамовленням на 2018 рік

Сайт приймальної комісії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Розклад роботи відбіркової комісії ФЕЛ під час першого етапу прийому документів для вступу на 1 курс магістратури в 2018 р.

Термін

Дні

Години

Аудиторія

Корпус

02 липня - 03 серпня 2018 року

Понеділок - четвер

П’ятниця

Розклад вступних іспитів на 5 курс факультету електроніки

Перелік спеціальностей та спеціалізацій, за якими оголошується прийом на навчання за освітнім рівнем «Магістр»:

Спеціальність

(шифр та найменування)

Спеціалізація

(найменування)

153 Мікро- та наносистемна техніка

1. Мікро- та наноелектронні прилади і пристрої

2. Мікроелектронні інформаційні системи

3. Інформаційні технології проектування в електроніці та наносистемах

4. Електронні біомедичні системи і технології

171 Електроніка

1. Електронні прилади та пристрої

2. Електронні компоненти і системи

3. Акустичні мультимедійні технології та системи

4. Акустичний моніторинг, біо- та психоакустика

5. Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем

172 Телекомунікації та радіотехніка

Інформаційно-обчислювальні засоби електронних систем

Перелік документів для вступу:

-  паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
-  диплом бакалавра (оригінал та копії)
-  додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
-  творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
-  військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
-  ідентифікаційний код (оригінал та копії)
-  шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра спеціальності 153 Мікро- та наносистемна техніка

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціаіьністю 171 Електроніка

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну та освітньо-наукову програми підготовки магістра спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка

ПРОГРАМА додатковою випробування дія всту пу на програму підготовки магістра за спеціальностями 153 «Мікро- та наносистемна техніка». 171 «Електроніка». 172 «Телекомунікація та радіотехніка»