IEEE Конгрес студентів та молодих спеціалістів Регіону 8 Інституту інженерів з електротехніки та електроніки,
м. Порту, Португалія
(24-29 липня, 2018)
IEEE Конгрес студентів та молодих спеціалістів (SYP) R8 відбувається кожні два роки і збирає студентів і молодих фахівців з Регіону 8 (Європа, Близький Схід та Африка) Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE). Цей захід є прекрасним середовищем для обміну ідеями, досвідом та цінними порадами, а також мотивації волонтерів IEEE.
Цього року конгрес відбувся в м.Порту (Португалія) на базі інженерного факультету Університету Порту, який здійснює діяльність у сферах освіти, досліджень та інновацій на міжнародному рівні. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського отримали гранти та взяли участь у заході молоді спеціалісти, викладачі ФЕЛ: доцент кафедри електронної інженерії Іванько Катерина (голова IEEE Ukraine Section Young Professionals affinity group), та старший викладач Порєва Ганна (голова IEEE Ukraine Section Student Branch).

На фото зліва – Іванько Катерина; справа –Порєва Ганна