День першокурсника 2018
31 серпня 2018 року відбулося святкування традиційного свята «День першокурсника». У цьому році воно пройшло особливо урочисто: 2018 рік – це рік стодвадцятиліття славетного університету. Урочистості розпочалися з відкриття пам’ятника видатному китайському мислителю, педагогу і політичному діячеві Конфуцію. Після цього над Площею Знань підняли прапор України.
Потім новоспечених студентів університету привітали ректор і почесні гості. Урочиста частина завершилася проходженням перед першокурсниками та їх батьками студентів-переможців різноманітних міжнародних і всеукраїнських олімпіад, конкурсів проектів, найсильніших представників різноманітних видів спорту, аматорів мистецтв та демонстрацією науково-технічних розробок студентів і співробітників університету.
Святковий марш-парад студентів увінчався запаленням над Площею Знань факелу знань, переданого студенту-першокурснику студентами-відмінниками. Як символ надії на світле та радісне майбутнє у київське небо злетіли великі літери «КПІ 120», зв’язані з жовтих і синіх повітряних кульок.
Залікові книжки вручались студентам на кафедрах.