III Міжнародна науково-технічна конференція

«SMART-ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНЕРГЕТИЦІ ТА ЕЛЕКТРОНІЦІ – 2018»

З 21 по 25 серпня 2018 р. у оздоровчому комплексі «Маяк» КПІ ім. Ігоря Сікорського, смт. Лазурне, Скадовський район, Херсонська область проводилась III Міжнародна науково-технічна конференція «Smart-технології в енергетиці та електроніці – 2018» Національним технічним університетом України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” спільно з Інститутом електродинаміки Національної академії наук України, Національним технічним університетом „Харківський політехнічний інститут” та Криворізьким національним університетом.

«SMART-ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНЕРГЕТИЦІ ТА ЕЛЕКТРОНІЦІ – 2018»

Тематика конференції пов’язана з моделюванням, аналізом, синтезом та оптимізацією електротехнічних, електротехнологічних, електроенергетичних та електромеханічних систем; електроенергетичними комплексами і системами з розосередженою генерацією; перетворенням параметрів електричної енергії; нормалізацією параметрів якості електроенергії та електромагнітною сумісністю, cпеціальними питаннями та застосуванням у електротехніці та енергетиці.

На конференції було зроблено 20 доповідей, одна з яких – за матеріалами кандидатської дисертації Винниченко Ірини (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова). Особливу зацікавленість викликали доповіді колег з Інституту електродинаміки (Мисак Тарас), Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (Бойко Сергій) та Університету м. Зелена Гора, Польща (Коротєєв Ігор). Дискусії з питань, висвітлених у доповідях сприяли зануренню студентів та аспірантів у науково-дослідну роботу.

Проведення конференції «Smart-технології в енергетиці та електроніці – 2018» сприяло обміну інформацією та останніми науковими результатами між ученими різних країн.