Лекція проф. Джеймса Морріса
«Nanotechnologies in Electronics Packaging»
11 червня 2018 року факультет електроніки КПІ ім. І. Сікорського відвідав проф. Джеймс Морріс з лекцією «Nanotechnologies in Electronics Packaging». Мета лекції – обговорення існуючих проблем розвитку наноелектроніки, обмін досвідом і визначення пріоритетних напрямків подальшого розвитку. Мова лекції – англійська.
Джеймс Морріс має ступені бакалавра та магістра з фізики, отримані в Університеті Окленда у Новій Зеландії та ступінь доктора філософії (Electrical Engineering), отриманий в Канаді, є почесним професором кафедри електротехніки та комп’ютерної інженерії Портлендського державного університету штату Орегон, США; почесним доктором Бухарестського політехнічного університету; IEEE Life Fellow; заслуженим лектором IEEE Electronics Packaging Society (EPS).
Саме програма EPS Distinguished Lecturer дозволила запросити його до КПІ ім. Ігоря Сікорського за сприяння IEEE Ukraine Section (Kyiv) ED/MTT/COM/EPS/SSC Socities Joint Chapter, керівником якого є доцент кафедри електронної інженерії Іванько Катерина.