XV Міжнародна науково-технічна конференція
«ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ-2018»

З 04 по 08 червня 2018 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського проходила XV Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми сучасної електротехніки-2018», присвячена 100-річчю Національної академії наук України. Її співорганізаторами виступили Національна академія наук України, Представництво Польської академії наук у м. Києві, Інститут електродинаміки НАН України та Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Продовжуючи традиції, засновані у 1969 році, факультет електроніки КПІ ім. І. Сікорського регулярно, один раз на два роки, виступає активним організатором конференції з тематики, що пов’язана з електротехнікою, енергетикою, електронікою та перетворювальною технікою.

У XV Міжнародній науково-технічній конференції взяли участь близько 80 провідних вітчизняних та 20 іноземних науковців з 6 країн світу (Латвії, Литви, Естонії, Росії, Польщі, Канади).

Проведення конференції «Проблеми сучасної електротехніки-2018» сприяло обміну інформацією та останніми науковими результатами, встановленню тісних зв’язків між ученими різних країн, входженню у світовий науковий простір, а також зануренню студентів та аспірантів у науково-дослідну роботу.

В організації та проведенні конференції активну участь приймали студенти кафедри промислової електроніки: Немчінова Катерина, Топалов Георгій, Швець Михайло, Заруба Дмитро, Бахмат Євгенія, Миколайчук Петро, Пікож Андрій, Шалабай Володимир, Гома Богдан та Ткач Денис.